محل تبلیغات شما

لسه هفتم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر مونا با دستور جلسه "رابطه یادگیری و معرکه‌گیری"، در روز چهارشنبه 98/8/8 رأس ساعت 9:20 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

سلام دوستان حسین هستم مسافر

امیدوارم که حالتان خوب باشد. حال من هم بحمدالله خوب است.

برخی می‌گویند ما در سال گذشته 400 هزار نفر را به درمان رسانده‌ایم. در یک جلسه‌ای بودیم و یک خانمی صحبت می‌کرد که ما در سال گذشته به 400 هزار معلم پرورشی آموزش پیشگیری از اعتیاد دادیم. دکتر حاج رسولی عصبانی شد و گفت: خانم شما اگر بخواهید 400 هزارتا بز را از این‌طرف خیابان به آن‌طرف خیابان ببری، خودش 5 سال طول می‌کشد! ما در کنگره 60 مرکز داریم، بیش از 2000 کمک راهنما و بیش از 400 مرزبان و ایجنت داریم، سعی می‌کنیم که برسیم به مرز 5000 رهایی در سال. بعضی‌ها معنای اعداد را نمی‌دانند! در کنگره هفته‌ای 100 رهایی داده می شود و این خیلی زیاد است. ما ماهیانه 400 رهایی می‌دهیم، بدون اینکه کوچک‌ترین هزینه‌ای برای دولت داشته باشد، رهایی از جنسی که واقعاً به رهایی می‌رسند.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

رهایی ,سال ,کنگره ,رابطه ,داریم، ,بیش ,ما در ,در سال ,بیش از ,سال گذشته ,رابطه یادگیری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دیجی کنکور | برنامه ریزی برای کنکور و مشاوره کنکور Joanne's blog فقط برای تو گیتا وب وبلاگ همسفران شهرری schulmaneter لنده راز بی کسان-محمدباقر انصاری کد تخفیف شرکت پرند ( کد معرف ) : 58107579 باصفاترین