محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دور پانزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی همسفر خانم ملیحه و نگهبانی همسفر  خانم  سمیه و دبیری  همسفر خانم  فیروزه  با دستور  جلسه (( از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم؟ مقاله نویسی ))  در تاریخ 1399/06/10 راس ساعت 16 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد؛
سلام دوستان ملیحه هستم همسفر
خداروشکر می کنم بار دیگر این جایگاه را تجربه می کنم. از راهنمای بزرگوار لژیون هشتم خانم مریم تشکر می کنم که امروز این فرصت را در اختیار من گذاشتند و از راهنمای ارزشمند خودم خانم آزاده هم بابت زحماتشان ممنون و سپاسگذارم.
دستور جلسه این هفته: از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم؟
به نوبه خودم این هفته را به تمام عزیزانی که در گروه سایت کنگره 60 فعالیت می کنند بخصوص گروه سایت نمایندگی بهشهر و مدیر وبلاگ خانم لیلای عزیز و همینطور خدمت راهنمای بزرگوار خانم رقیه و مسافر محترمشان که اولین نفرات در راه اندازی وبلاگ نمایندگی بهشهر بودند و زحمات زیادی را متحمل شدند تبریک و خداقوت میگم.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

خانم ,کنگره ,سایت ,بهشهر ,کنم ,نمایندگی ,کنگره 60 ,سایت کنگره ,می کنم ,راهنمای بزرگوار ,از راهنمای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

arsanegu platthespwasa William's game dosneparce چلچراغ Silent-Mob گروه تجاری آبو،لمینت،پارکت،کفپوش،کاغذدیواری،درب ضد سرقت mitsuki-race سایت شخصی رضا فتحی(خبری وعلمی) بررسی و نقد پایان نامه ها