محل تبلیغات شما

جلسه سیزدهم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه ازدواج»، در روز چهارشنبه 27 آذر ماه سال 98 ساعت 9:15 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد؛
چند روز دیگر شب یلدا در پیش است و پاییز تمام می شود و زمستان آغاز می شود و سپس بهار. این روزها به سرعت می گذرد.
فصل گلریزان هم در برگریزان پاییز است. در تمام شعب شور و نشاط بسیار زاید الوصفی بوجود آمده بود. در همه شعب بررسی می کردم و از طریق اینستاگرام بعضی ها را می دیدم. گروه لژیون سردار در عرض این مدت کارش را به خوبی انجام داده بود. حرکت بسیار خوب و قشنگی بود و بارها گفتم ما گلریزان را که برگزار می کنیم، برای این نیست که وضع مالی ما خراب است، نه! وضع مالی کنگره 60 بحمدلله خوب است. بخاطر اینکه انسانهایی که در کنگره 60 به درمان می رسند، این صندلی ها را شارژ می کنند و شارژ کردند. در جلسه پیش گفتم هر صندلی 16 تا 17 میلیون هزینه در بر دارد و نسل به نسل همه شروع کردند به شارژ کردن این قضیه. درب کنگره باز است، هر کس به کنگره می آید، نمی پرسند که چه چیزی داری؟ فکرت چیست؟ چه تی داری؟ فقط می پذیرند و از او پولی نمی خواهند.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

کنگره ,جلسه ,شارژ ,روز ,وضع ,گلریزان ,کنگره 60 ,وضع مالی ,و از ,ها را ,شود و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

www.MultiAxis.ir problabeabes پذیرش تحصیلی دانشگاههای ترکیه cenmibansri riesotumbging کریستیانو رونالدو CR731 وبلاگ عباس زمانی کنگره60 لژیون شماره15 رودکی شهرقدس،درمان قطعی اعتیاد کاملا رایگان... پیشگیری،مهار،درمان اعتیاد... ThE DarK ~ kenddefleada