محل تبلیغات شما
سوم جلسه از دور پانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی همسفر خانم آزاده و نگهبانی همسفر  خانم  فیروزه و دبیری همسفر خانم فاطمه   با دستور  جلسه " وادی سوم و تاثیر آن روی من "روز دوشنبه 26 مهرماه 1399 ساعت 15 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
خیلی خوشحالم امروز در میان شما هستم، امیدوارم بتوانیم در کنار همجلسه ای پر از آموزش داشته باشیم،دستور جلسه در مورد وادی سوم است، باید دانست هیچموجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند.
وادیها در کنگره چراغ راه هستند و راه را به ما نشان می دهند،از وادی اول که تفکر راشروع می کنیم تا وادی چهارم که فقط روی تفکر داریم کار می کنیم بنا بر این وادیسوم دقیقا در همین مرحله تفکر قرار دارد ، اگر قرار است ما در زندگی تغییر کنیم وشرایط زندگی مان را عوض کنیم باید از مرحله ی وادی سوم بگذریم، چون باید بدانیمهیچ کس به اندازه خود ما به خودمون فکر نمی کند، یعنی هیچ کس به اندازه من نمیدونه در ذهن من چه می گذرد، تفکرات من چه هست،اطلاعات و آموخته های من چه است، چهچیزی به صلاح من است و چه چیزی به ضرر من است،هیچ کس خانواده من رو نمیشناسد و هیچکس نمی داند خصوصیات اخلاقی مسافر من به چه صورت است یا خصوصیات اخلاقی فرزند منچطور است، 

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

وادی ,سوم ,کس ,کنیم ,نمی ,جلسه ,هیچ کس ,وادی سوم ,من چه ,کس به ,به اندازه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش تکی و عمده لباس زنانه آوا حساب توس ایمپاس موزیک و فیلم کفش کتونی اسپرت مجلسی چرمی مشکی سفید زنانه دخترانه 2021 cenmibansri ficktilboyprog . ospsychtivi فروش آثار گروه مستان - همای