محل تبلیغات شما
دهمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با استادی دکتر بهنام، نگهبانی جناب مهندس و دبیری موقت دکتر محسن با دستور جلسه DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها» جمعه 23 آبان ماه1399 ساعت 8 صبح آغاز به کار کرد.


سخنان استاد:

سلام دوستان بهنام هستم همسفر:   

دکتر بهنام شاه محمدی هستم، سالها است که در حوزه اعتیاد با کنگره 60 همکاری می کنم. خیلی خوشحال هستم که بار دیگر در خدمت شما عزیزان هستم. دستور جلسه امروز راجع به DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها» است. همانطور که می دانیم در DSTD مخفف دژاکام، S آن به معنای استپ، T هم به معنای تایم است. که ما بیاییم با یک پله های مشخصی با یک ضریبی آن دارویی که روز اول به بیمار خودمان دادیم را آرام آرام تیپر کنیم و به صفر برسانیم، این را من در مورد کالاهای چینی گفتم، که پله پله واردات را کم کنیم که تولید داخل بالا برود، روش DST هم، همان کار را می کند، آرام آرام مورفین خارجی را کم می کند تا تولید اندورفین داخلی به آن سطح اپتیمم که می خواهیم برسد، حتماً در این مدت نیاز هست که آن کار اصلی انجام بشود، یعنی اگر فقط قرار باشد در سطح این دارو باشد و برای بیمار هیچ کار دیگری انجام نشود، قطعاً بعد از اینکه دارو به صفر می رسد یک خلاء کامل روحی و روانی وجود دارد. هنوز آن باور سنگین اعتیاد در ذهن او مانده، پس هنر اصلی این است که خوراک فکری این مدت را به او بدهند، چی باید باشد.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

کار ,آرام ,یک ,پله ,بهنام ,انجام ,است که ,از سم ,من از ,با یک ,سم زدایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Danny's blog ranmendmitma میان Hope's info Cheap MLB Tampa Bay Rays Jerseys New Styles on Sale at Discount Price. طبیعت دزفول compnoggagip السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها test تاریخ ایران