محل تبلیغات شما
جلسه اول از دوره شصت و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلریزان"، در روز چهارشنبه 22 آبان ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

امیدوارم حال شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.
هفته قبل تعطیل بود، امروز تعداد زیادی رهایی داریم. هرچهارشنبه من صبح استخر می روم، امروز استخر نرفتم و ساعت 5:30 آمدم برای دادن رهایی. البته هفته آینده دیگر اینطور نیست.
دو نکته کوتاه می گویم و بعد به سراغ لژیون سردار می روم. دفعه قبل راجع به معرکه گیری صحبت کردم. ما در کنگره 60، راجع به هیچکس تجسس نمی کنیم، اصلاً به ما ربطی ندارد و در امور شخصی هیچکس دخالت نمی کنیم. ما حق دخالت در امور دیگران و سرزنش کردن و پشت سر کسی حرف زدن نداریم. خداوند در قرآن هم می گوید: به دیگران گمان بد نبرید، ظن بد نبرید و غیبت نکنید.
مسئله دیگر اینکه؛ ما تمام اعضای کنگره 60، به یکدیگر ایمان کامل داریم، مخصوصاً به مسئولین وایجنت های خودمان. ما در کنگره60، بساط جاسوس بازی نداریم، نه در همسفران و نه در مسافران. من که نگهبان کنگره هستم، از این کار بسیار متنفر هستم. راهنما یا ایجنت نباید، در غیاب خودشان ، یک نفر را بعنوان جاسوس خودشان جایگزین کنند. اینها سم هستند و اصلاً خیرخواهی نیستند. این موضوع بسیار زننده و زشت است و در کنگره چنین چیزی نداریم.
کنگره خودش، خودش را حفظ می کند. لازم نیست که ما با حرکت های ضدارزشی، مسیر ارزشی را طی کنیم. شما با گناه نمی توانید مسیر ارزشی را طی کنید.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

کنگره ,نمی ,60، ,هیچکس ,استخر ,راجع ,کنگره 60، ,نه در ,در کنگره ,در امور ,را طی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تب در بهشت من و نـوشته هایم آشپزخونه 20 کفش کتونی صندل زنانه دخترانه چند رنگ سفید مشکی قرمز بژ بنفش 2021 انجمن علوم پرتونگاری استان گیلان romorini Anthony's notes راه کربلا آموزش و فروش کتاب های علوم غریبه *"* چهل سال شد عمر این انقلاب ...*"* *"* نبیند افولش کسی جز به خواب ... *"*