محل تبلیغات شما
جلسه چهارم از دوره شصت و هفتم کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر مونا با دستور جلسه "D.Sap"، در روز چهارشنبه 24 مهرماه سال جاری راس ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

سلام دوستان حسین هستم مسافر

امیدوارم که حالتان خوب باشد. حال من هم بحمدالله خوب است.

چند نکته:

سی دی های اضافه وزن فقط برای افرادی که اضافه وزن دارند نیست؛ وجود این 4 سی دی (سی دی های اضافه وزن) برای تمام افراد کنگره لازم است و باید حتما همه بنویسند. ما 6 سی دی در مورد ساختمان جسم کار کردیم و حالا آمدیم روی سی دی اضافه وزن و از سی دی های ساختمان جسم فهمیدیم که بایستی نگاه ما روی جسم بگونه ای دیگر باشد. انواع و اقسام مریضی ها مال مشکل تغذیه است. امروزه مردم خیلی سخت می میرند؛ قدیم مردم راحت تر می مردند اما امروزه مریض می شوند و همه دار و ندارشان را به بیمارستان می دهند؛ تکه تکه می شوند و بدنشان زخم می شود و آخرش هم انالله و اناالیه راجعون! یکی از عوامل ایجاد کننده این مسائل، تغذیه غلط است. من مقدار کالری ها را به شما گفتم، به قول قدیمی ها ملا لغتی نشوید و اینطور نباشد که هر چه می خورید بگویید این چند کالری است؟! از این کارها نکنید که در یک بازی دیگری می افتید. کل مسئله را در نظر بگیرید و از غذاهای کم حجم، پروتئین دار و حاوی ویتامین بخورید. قیمتشان هم زیاد نمی شود. شما هر چقدر پول گوجه و خیار و کاهو بدهید پول یک شب بیمارستان نمی شود. همه بیماریها در اثر کمبود اسیدهای آمینه و سایر مواد مورد نیاز بدن است. خیلی نرم حرکت کنید و شتاب به خرج ندهید. شما حداکثر در ظرف ششماه نباید از 12 کیلوگرم بیشتر وزن کم کنید. کاهش وزن نباید از ماهی 2 کیلو بیشتر باشد. آرام جلو بروید تا پوست چروکیده نشده و عضلات از بین نرود.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

دی ,سی ,وزن ,جسم ,ها ,هم ,سی دی ,اضافه وزن ,دی های ,نباید از ,ساختمان جسم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درس اندیشه 2 ساعت مچی بند چرمی الیزابت و مارگاریتا لی لی آی تی meretdico چهل روز گذشت چهار ویندوز قالب وبلاگ از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر سمینار ارتباطات (وبگاه هادی زمانی) passlerewho