محل تبلیغات شما
پنجمین جلسه از دور اول سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی اسیستانت محترم همسفر خانم عاطفه و نگهبانی راهنمای محترم همسفر خانم منصوره و دبیری راهنمای محترم همسفر خانم مریم با دستور جلسه (جشن همسفر ) در تاریخ 98/10/26 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان عاطفه هستم همسفر
 خدا را شکر می کنم که امروز اجازه خدمت در این جایگاه به من داده شده است ، ابتدا هفته همسفر را به بانوی صبور کنگره ۶۰ خانم آنی عزیز، استاد امین ، خانم آنی کماندار و خانم شانی تبریک می گویم و همینطور تبریک می گویم  خدمت همسفران عزیز کنگره ۶۰ به ویژه همسفران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر و یک تبریک ویژه می گویم  خدمت مسافران بزرگواری که چنین گوهرهای گرانبهایی را در کنار خودتان دارید.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

همسفر ,خانم ,کنگره ,خدمت ,تبریک ,محترم ,محترم همسفر ,همسفر خانم ,خانم آنی ,راهنمای محترم ,کنگره ۶۰ ,راهنمای محترم همسفر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیله ی تنهایی فایل های تخصصی رشته ارشد حسابداری †פֿـادم سیــاهــ† مجله فوق تخصصی صنعت و طراحی خودرو پایگاه تحقیقاتی دکتر حافظی: نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقالات علوم پزشکی asigmado دکتر دارابی-روان شناس بالینی-تلفن 44030719 صندوق سرمایه گذاری test درامتداد نور