محل تبلیغات شما
دوازدهین جلسه از دور پانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی همسفر خانم سمیه و نگهبانی همسفر  خانم  سمیه و دبیری کمک راهنمای محترم خانم الهام   با دستور  جلسه (( سیستم ایکس)) روز دوشنبه 14 مهرماه 1399 ساعت 15 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

خدایا آغازی که تو صاحبش باشی پس چه امیدیست به پایانش   
                        پس شروع میکنم امروزم را ،هفته ام را و مقاله ام را

سلام خدمت همه همسفران و ممنونم از همه مخصوصا ایجنت محترم خانم عاطفه و همچنین راهنمای بزرگوارم خانم رقیه که اجازه خدمت در این جایگاه را به من دادند.
درباره دستورجلسه سیستم ایکس؛ همانطور که آقای مهندس فرمودند و طی ۳۰ سال تجربه  آن به کار بردند، بدن انسان تا زنده است خودش باید خودش را بازسازی کند و تجربیات را اول از خودشان شروع کردند و بعد تمام اعضا که نتیجه خوبی هم داشت و الان تعدادی  بالغ بر ده هزار نفر به طور ثابت خدمت می کنند و افرادی هستند که به رهایی رسیدند و تعدادی شروع به سفر دوم می کنند و امیدوارم موفق باشند همچنین پزشکان و کلینیکهای زیادی با اقای مهندس همکاری می کنند و  فقط روش Dst بهترین روش است.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

  ,خانم ,سیستم ,خدمت ,ام ,راهنمای ,    ,می کنند ,کنند و ,سیستم ایکس ,محترم خانم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پایگاه تفریحی قلب خورشید tannobeepe marevenwa glotecvewan afdetideads دکتر هو جالبترین mnemotcapos nismatentpal toebreathtaimo