محل تبلیغات شما
مهندس دژاکام در لژیون پزشکان پارک طالقانی؛ جمعه 28 شهریورماه 1399: ما می‌خواهیم در لژیون پزشکان کاری کنیم که به نتیجه برسیم، یعنی با کمترین کار، بیشترین راندمان را داشته باشیم که هم به نفع مصرف‌کننده باشد هم به نفع سیستمی که کلینیک دارد کار می‌کند.

هشتمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با استادی دکتر شهرام، نگهبانی جناب مهندس و دبیری دکتر منصور با دستور جلسه کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من» جمعه 28 شهریورماه 1399 ساعت 8 صبح آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

سلام دوستان دکتر شهرام هستم همسفر. صبح همگی به خیر باشد. دستور جلسه ما کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من است. منابعی که من از آن استفاده کردم یکی کتاب چهارده مقاله و دیگری سخنان جناب مهندس در چهارشنبه پیش پیرامون کتاب چهارده مقاله بود.

کارگاه های آموزشی همسفران...

کارگاه آموزشی جهان بینی روز چهارشنبه D,Sap

اطلاعیه مراسم تجلیل و تودیع پایان دوره کمک راهنمایی

چهارده ,مقاله ,لژیون ,دکتر ,مهندس ,کتاب ,چهارده مقاله ,کتاب چهارده ,لژیون پزشکان ,مقاله و ,کمترین کار، ,کتاب چهارده مقاله ,کار، بیشترین راندمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران لامپ asphomawhi tingghotafli Richard's memory Lucinda's style maytravleicei sandharsika مبلمان و دکوراسیون داخلی و خارجی Sharon's notes Angel of Death